בית ספר לברמנים ברטנדר

בית ספר לברמנים ברטנדר

בית ספר לברמנים ברטנדר הינו הגוף הוותיק בארץ. בית הספר לברמנים הוקם עוד בשנת 1987. אמנם מדובר בבית הספר הוותיק ביותר בארץ, אך בשנים האחרונות נתפס בית הספר לברמנים של ברטנדר כגוף השלישי בטיבו בארץ, אחרי זמן אמיתי ובר מאסטר. יחד עם זאת, חשוב לזכור שעדיין שמדובר בגוף עם הניסיון הרב ביותר בארץ ועם כמות בתי הספר הגדולה ביותר (9 בסה"כ).

בית ספר לברמנים ברטנדר

בית ספר לברמנים ברטנדר

בית ספר לברמנים ברטנדר – קורס ברמנים

כמו במרבית בתי הספר, הלימוד בברטנדר נחלק לשני חלקים, חלק תיאורטי וחלק עיוני. בחלק התיאורטי מתמקדים בהיסטוריה של משקאות, תהליכי ייצור, תהליכי זיקוק ועוד ידע תיאורטי נוסף שיכול לסייע לכם בעבודה. בחלק המעשי של הקורס כבר מתמודדים התלמידים עם הכנה של קוקטיילים מפורסמים מאלכוהול אמיתי, עבודה תחת לחץ מאחורי הבר, שירותיות מול הלקוח ועוד.

 

קורס ברמנים – מה מקבלים בסוף

מספר יתרונות בולטים לבוגרי קורס ברמנים של ברטנדר. בית ספר לברמנים ברטנדר הינו חבר באיגוד הבינ"ל של בתי הספר לברמנים, WBTO. מדובר ברשת בתי הספר לברמנים הגדולה בעולם, ובוגרי ברטנדר נהנים מהשתלמויות ורענונים בכל זמן ללא תוספת תשלום בכל סניף בעולם. בנוסף לכך ברטנדר מייצגים באופן בלעדי את איגוד הפליירינג העולמי WFA בישראל. בוגרי קורס ברמנים של ברטנדר נהנים מתירגולים ותחרויות עולמיות שמארגן איגוד הפליירינג. כמו כן בוגרי ברטנדר נהנים באופן אוטומטי מחברות באיגוד הברמנים הישראלי שהינו הגוף היחיד המוכר ע"י משרד המשפטים של ישראל.

אז איפה עובדים כברמן?

 

בית ספר לברמנים ברטנדר

בית ספר לברמנים ברטנדר

בית ספר לברמנים ברטנדר מספקים לכל הבוגרים סיוע במציאת עבודה בתחום. הקשר החזק של בית הספר עם ברים ומועדון בארץ ובעולם מסייע בפתיחת דלתות לחבר'ה חדשים בתחום להתקבל למגוון תפקידים בחיי הלילה הסוערים. בוגרים רבים שהתחילו את דרכם בברטנדר התגלגלו לעבוד כברמנים בברים השווים והגדולים ביותר בחו"ל.

בית ספר לברמנים ברטנדר – סיכום

בית ספר לברמנים ברטנדר הוא מהמובילים בשוק ויתרונותיו ברורים:

  • הוותיק ביותר בתחום (הוקם בשנת 1987)
  • פריסה ארצית נרחבת – 9 סניפים בסה"כ
  • בסיום הקורס מקבלים חברות באיגוד הברמנים הישראלי
  • תרגולים והשתלמויות חופשיות ב-WBTO, איגוד בתי הספר לברמנים הבינ"ל
  • סיוע במציאת עבודה בתחום בארץ ובחו"ל

לקבלת הצעת מחיר לקורס ברמנים
ולתיאום שיעור ניסיון חינם מלאו פרטים: