בית ספר לברמנים בר מאסטר

בית ספר לברמנים בר מאסטר

בית ספר לברמנים בר מאסטר הוא אחד המוסדות הבולטים בארץ. בית ספר לברמנים קיים משנת 1999. החזון של בית הספר לברמנים של בר מאסטר היה להקים את בית הספר לברמנים המקצועי ביותר בישראל. לאחר למעלה מ-14 שנים בהם פועל בית הספר לברמנים בר מאסטר, בהםהכשיר אלפים רבים של ברמנים וברמניות, אפשר לומר שמדובר באחד משלושת בתי הספר לברמנים המקצועיים ביותר בישראל.

בית ספר לברמנים בר מאסטר

בית ספר לברמנים בר מאסטר

בית ספר לברמנים – פריסה ארצית

בית ספר לברמנים בר מאסטר מחזיק כ-8 סניפים של בתי ספר לברמנים בפריסה ארצית. לכל הדרומיים מביננו החבר'ה בר מאסטר דאגו. ניתן למצוא סניפים של בית הספר לברמנים באילת, באר שבע ואשדוד. מי שגר בצפון יכול ללמוד בחיפה ואפילו ישנו סניף בירושלים. כמובן שמי שגר במרכז יכול להינות מהסניף שבתל אביב, ראשון לציון או הרצליה. אז אין ספק שמבחינת כיסוי גאוגרפי, בית ספר לברמנים בר מאסטר הוא אופציה טובה מאוד בשבילכם, עניין של קירבה, נוחות ונגישות הוא תמיד חשוב.

קורס ברמנים – בר מאסטר

בית ספר לברמנים בר מאסטר גאים ברמה המקצועית של קורס הברמנים שלהם. מעבר לפריסה הגיאוגרפית מדובר באחד הקורסים המקצועיים ביותר שניתן למצוא היום בארץ. הקורס נחלק ללימוד תיאורטי ולימוד מעשי. בחלק התיאורטי של הקורס, לומדים על סוגי המשקאות, תולדות האלכוהול, תהליכי זיקוק, דרכי הכנה ועוד. כבר בשלב זה נהנים תלמידי בר מאסטר מטעימות שלאלכוהול אמיתי. בחלק המעשי של הקורס (החלק הכי הכיפי ) לומדים ובעיקר מתרגלים איך להכין את הקוקטליים המפורסמים והמוכרים בעולם – קוקטליים מכל הסוגים והמינים, משקאות ארוכים, משקאות על בסיס לימון, משקאות אקזוטיים ועוד.

בית ספר לברמנים בר מאסטר

בית ספר לברמנים בר מאסטר

בית ספר לברמנים – כיתות הלימוד

כיתות הלימוד בבית הספר לברמנים של בר מאסטר הן מהיפות שתראו. הכיתה מתפקדת למעשה כבר לכל דבר ועניין ובו התלמידים הם גם הברמנים וגם הלקוחות. הרעיון מאחורי כיתה שמתפקדת כבר לכל דבר הוא לגרום לכל תלמיד בקורס ברמנים לחוש כאילו הוא במשמרת אמיתית מאחורי הבר – זה הדבר הכי קרוב למציאות.. בצורה הזאת תגיעו הכי מוכנים שאפשר לעבודה האמיתית בבר. בכיתה בא לידי ביטוי התרגול המעשי של האלכוהול האמיתי ועבודה נכונה עם כלי הבר (שייקר, כותש קרח, בלנדרים ועוד).

קורס ברמנים

החבר'ה בבר מאסטר מתהדרים בסימולטור ממוחשב המסייע לתלמידים בזמן הלימוד בקורס. מדובר בסימולטור ייחודי לבית הספר. בסיום הקורס תקבלו תעודת ברמן מוסמך בינלאומית ותוכלו להתחיל לעבוד בתחום. אפשר ואף רצוי להיעזר ביחידת ההשמה של בית ספר לברמנים בר מאסטר אשר מסייעת לבוגרי הקורס, ומפנה אותם למקום עבודה מיד עם סיום הקורס. לבר מאסטר קשרים רבים בתחום חיי הלילה מה שמסייע רבות במציאת העבודה הראשונה שלכם כברמנים בחיי הלילה.

לקבלת הצעת מחיר לקורס ברמנים
ולתיאום שיעור ניסיון חינם מלאו פרטים