בית ספר לברמנים לימון

בית ספר לברמנים לימון

בית ספר לברמנים לימון הוא מוסד יחסית צעיר בתחום הברמנים בארץ, בטח כשמשווים אותו לברטנדר וזמן אמיתי הוותיקים אשר הוקמו בסוף שנות ה-80. לעומתם,  בית ספר לברמנים לימון הוקם בשנת 2007. אמנם מדובר בבית ספר יחסית חדש, אולם שמו הולך לפניו כבית ספר מאוד מקצועי ואינטימי.

בית ספר לברמנים לימון

בית ספר לברמנים לימון

בית ספר לברמנים לימון – משפחתי ואינטימי

אם אתם בקטע של ללמוד במקום משפחתי ואינטימי, אז לימון זה בית הספר בשבילכם. מדובר בבית ספר קטן אך משפחתי המונה 2 סניפים בסה"כ – סניף האם בהרצליה, וסניף נוסף באשקלון. בכלל, הדגש בבית ספר לברמנים לימון הוא על המשפחתיות והאינטימיות. כיתות הלימוד מעוצבות כך שהמקום נותן תחושה של בר שכונתי שאליו באים כל החברים לשתות בכיף אחרי העבודה.

קורס ברמנים בלימון

קורס ברמנים בלימון נחלק ל-4 חלקים עיקריים. בחלק הראשון של הקורס רוכשים התלמידים ידע בנושאים כגון שיטות עבודה מאחורי הבר, הכנת משקאות קלים, סוגי הבר וכו'. בשלב השני  לומדים להכין משקאות מורכבים יותר ואף שיטות מזיגה שונות של אלכוהול. לאחר מכן מתקדמים ליתר הקוקטיילים ולאופן ההכנה שלהם, כולל סדנאות עבודה בנושא. ולבסוף מתבצע השלב הסופי בו לומדים התלמידים על השפעות האלכוהול על בני אדם, הכרות עם מזקקות, מבשלות בירה, שיעורי תקשורת בינאישיים ועוד. בנוסף לכך ניתן ללמוד גם קורס פליירינג (להטוטנות) ולרכוש ידע כללי על ניהול הבר הלכה למעשה. את הקורס ניתן ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי. התלמידים בקורס מתרגלים אך ורק עם אלכוהול איכותי תוצרת חוץ.

בית ספר לברמנים לימון

בית ספר לברמנים לימון

בוגרי קורס ברמנים בלימון

בוגרי קורס ברמנים בלימון זכאים לקבל 2 תעודות – התעודה הראשונה מטעם בית הספר המעידה על סיום הקורס ועמידה בכל הקריטריונים הדרושים. התעודה השנייה הינה תעודה רשמית של לשכת התעסוקה – תעודת הכשרה מוזג סוג 1. מעבר לכך כל בוגר בית ספר לברמנים לימון יכול לקבל סיוע במציאת עבודה ע"י חברת ההשמה וורקוהוליק. זהו פרט חשוב למדי, סיוע של בית הספר לברמנים במציאת עבודה הינו קריטי לבוגרים טריים אשר חסרים ניסיון עבודה מעשית בתחום.

לקבלת הצעת מחיר לקורס ברמנים
ולתיאום שיעור ניסיון חינם מלאו פרטים: