קורס ברמנים על חשבון הפיקדון

קורס ברמנים על חשבון הפיקדון

קורס ברמנים לחיילים משוחררים

קורס ברמנים לחיילים משוחררים

קורס ברמנים על חשבון הפיקדון… אז השתחררת מהצבא ועכשיו הגיע הזמן להתחיל בחיים האמיתיים. כחייל משוחרר הלבטים הם רבים – באיזו עבודה לעבוד, האם לעבוד בעבודה מועדפת או לא, מה ללמוד, איך לממן את הטיול הגדול לחו"ל, דרום אמריקה או מזרח….. בקיצור, ים של אפשרויות ואתה צריך רק לבחור.

למה להיות ברמן

אז לפני שתוכל לצאת לטיול הגדול (שעולה כמה עשרות אלפי שקלים) ולפני שתתחיל ללמוד (כי גם צריך לממן את הלימודים בכמה עשרות אלפי שקלים) קורס ברמנים על חשבון הפיקדון הוא פתרון נהדר לכל הקשור לתעסוקה ומציאת עבודה שמשלבת מספר יתרונות בולטים – אחלה משכורת, עבודה באווירה וסביבה צעירה, סיוע במציאת עבודה לבוגרי הקורס ורכישת מקצוע לחיים.

ברמנים נהנים יותר…

קורס ברמנים על חשבון הפיקדון

קורס ברמנים על חשבון הפיקדון

במקום לעבוד בעבודה מועדפת "ולקרוע את התחת" בתחנת דלק, או בבתי המלון באילת, ולהרוויח שכר מינימום, תמיד עדיף לעבוד מאחורי הבר, לחיות את חיי הלילה הסוערים, ובעיקר להרוויח הרבה יותר כסף ובהרבה פחות שעות עבודה. בינינו, זה מה שמעניין, להרוויח יותר ולעבוד פחות. בזמן שחברים שלך יעשו משמרות של 12 שעות בעבודה מ ועדפת, אתה תגיע למשמרת בבר של 6 שעות ותצא משם עם 500 ₪ לכיס. לא שווה? כבר אמרנו שברמנים נהנים יותר…?

קורס ברמנים לחיילים משוחררים

מעצם היותך חייל משוחרר אתה יכול ללמוד קורס ברמנים על חשבון הפיקדון. מרבית בתי הספר לברמנים בארץ מוכרים על ידי רשויות המדינה לצורך לימודי קורס ברמנים על חשבון הפיקדון. בסיום הקורס תקבל תעודת הסמכה בינלאומית המוכרת על ידי ארגון הברמנים העולמי.

סיכום

קל לראות שהחיים כברמן יפים יותר – גם לומדים מקצוע כיפי ונדרש, זמן ההכשרה קצר יחסית, מקבלים מקצוע מוכר ובינ"ל, הכסף מעולה, והבחורות, אוי הבחורות…. אל תגיד שלא הזהרנו אותך…. תתרגל לזה שהן יעשו לך עיניים כל הערב…

מלא פרטים ובוא לשיעור ניסיון חינם

אז למה אתה מחכה, מלא פרטים בטופס ותצטרף לאלפי חבר'ה שכבר היום נהנים ממשכורת גבוהה, עבודה כיפית ומה לא…